Сервизен специалист

Фирма с предмет на дейност внос и поддръжка на измервателни уреди търси да назначи СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Приемане на рекламациите
- Разчитане на схеми и превод на технически спецификации и инструкции
- Отремонтиране и предаване на постъпилите за ремонт уреди
- Технически консултации
- Инсталиране и въвеждане в експлоатация на системите за стационарен монтаж

Фирмата предлага:
- Постоянна работа на трудов договор.
- Отлични работни условия.
- Възможност за професионално развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: - Средно специално или висше техническо образование специалности “Електротехника”, "Електроенергетика", "Електроснабдяване на промишлени предприятия" или близки специалности. - Добро владеене на технически английски език. - Компютърна грамотност. - Способност за работа в екип. - Възможност за работа на пълен работен ден. - Възможност за командировки във и извън страната. - Шофьорска книжка и активен шофьорски стаж - кат. В - Отлична комуникативност. - Коректност, лоялност, организираност.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

жк. Гоце Делчев бл.258 София 1404, София-град

Дата:

20.06.2017

Организация:

Локатор-К ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Локатор-К ООД може да получите ТУК