Брокер недвижими имоти

„Фокс Истейтс България” ЕООД търси да назначи в гр.София амбициозни специалисти на длъжността „Брокер, недвижими имоти”

Описание на позицията:
- осъществяване на консултантска и посредническа дейност при сделки с недвижими имоти.

Изисквания за заемане на длъжността:
- подходящо образование;
- опит в продажбите и наемане на недвижими имоти е предимство;
- владеенето на чужди езици е предимство;
- добра компютърна грамотност.

Личностни качества:
- коректност към работодателя, клиентите и нашите партньори;
- способност за работа в екип;
- готовност за срещи и огледи след работно време време и в почивните дни;
- предприемчивост и пазарно мислене.

Ние предлагаме:
- позитивно и коректно отношение към служителите на фирмата;
- нов вид софтуер, който позволява на брокерите да имат достъп до базата данни на фирмата без значение къде са, без да имат нужда от компютър, а само от таблет и мобилен телефон;
- ТРУДОВ ДОГОВОР с възможност за работа извън офиса на фирмата;
- въвеждащо и последващи обучения от нашите специалисти;
- високо стартово процентно възнаграждение в бранша;
- атрактивна бонусна схема;
- ползване на непрекъснато нарастващ брой оферти;
- безплатна реклама на офертите Ви;
- служебен мобилен телефон и безплатни минути.

Моля, кандидатите, които проявяват интерес към длъжността, да изпратят автобиография и актуална снимка.
Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита, по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Пловдив, ул.Любен Каравелов 9б, ет.2

Дата:

21.01.2015

Организация:

Фокс Истейтс Бългерия ЕООД

Повече информация за Фокс Истейтс Бългерия ЕООД може да получите ТУК