Главен брокер недвижими имоти

„Фокс Истейтс Бългерия” ЕООД търси да назначи в гр.Варна амбициозни специалисти на длъжността „Главен брокер недвижими имоти”

Описание на позицията:
- организация, управление и контрол на екип от брокери за продажби и наеми на недвижими имоти;
- проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти;
- осъществяване на консултантска и посредническа дейност при сделки с недвижими имоти.

Изисквания за заемане на длъжността:
- подходящо образование;
- минимум 2 години опит в продажбите на недвижими имоти;
- опитът в ръководенето на екип от брокери е предимство;
- добра компютърна грамотност;
- владеенето на чужди езици е предимство.

Личностни качества:
- коректност към работодателя, клиентите и нашите партньори;
- способност за работа в екип и умение за управление на екип от специалисти;
- организационни и управленски способности;
- иновативност, креативност и гъвкавост;
- способност за самостоятелно взeмане на решения.

Ние предлагаме:
- позитивно и коректно отношение към служителите на фирмата;
- нов вид софтуер, който позволява на брокерите да имат достъп до базата данни на фирмата без значение къде са, без да имат нужда от компютър, а само от таблет и мобилен телефон;
- трудов договор с възможност за работа извън офиса на фирмата;
- въвеждащо и последващи обучения от нашите специалисти;
- високо стартово процентно възнаграждение;
- атрактивна бонусна схема;
- ползване на непрекъснато нарастващ брой оферти;
- безплатна реклама на офертите Ви;
- служебен мобилен телефон и безплатни минути.

Моля, кандидатите, които проявяват интерес към длъжността, да изпратят автобиография и актуална снимка.
Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита, по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Пловдив, ул.Любен Каравелов 9б, ет.2

Дата:

21.01.2015

Организация:

Фокс Истейтс Бългерия ЕООД

Повече информация за Фокс Истейтс Бългерия ЕООД може да получите ТУК