Търговец на автомобили за гр. Благоевград

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Работа в България/ Позиция: Търговец на автомобили

Основни детайли :
• Позиция: Търговец на автомобили
• Свободни позиции: 2
• Локация: Благоевград
• Тип на офертата: Дългосрочна
Заплащане:
• Възнаграждение: твърдо възнаграждение + бонус за постигнати резултати
• Дата за получаване на заплата: 5-то число
• Начин на получаване на заплата: в брой
Допълнителни детайли:
• Работни часове на ден: 8 часа
• Работни дни на седмица: 5 + събота до обяд
Изисквания:

• Опит: Задължителен
• Чужди езици: Английски език
• Допълнителни изисквания: Компютърна грамотност, добри технически познания, търговски умения, комуникативност, умения за работа в екип
Основни задължения:
• Продажба на нови автомобили
• Привличане на нови клиенти, обслужване на настоящи клиенти
• Изготвяне на оферти, поръчки, договори, справки
• Проучване на пазара
Необходими документи:
• Автобиография на български език, бланка изтеглена от сайта- www.slava7.bg
• 1 актуална, самостоятелна снимка

ПРОВЕРЯВАЙТЕ РЕДОВНО ИМЕЙЛИТЕ СИ ЗА СЪОБЩЕНИЯ ОТ НАС!
По Work&Travel, програми за стаж и културен обмен.

Слава7, предлага работни позиции за различни сектори в България и чужбина.
За да разберете повече информация за нашите програми, не се колебайте да се свържете с нас чрез телефоните ни, или на Facebook страницата ни.
За повече информация:
Тел.0876 59 27 27; 073/ 871 777
Е-mail: info@slava7.bg
Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Благоевград

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

26.01.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК