Автобояджия за леки автомобили за гр. Варна

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Групата Балкан Стар е част от предприемаческата група на Вили Бетц. Повече от 20 години Балкан Стар предлага на своите клиенти продажби на нови леки автомобили, автомобили с инвестиционно приложение и употребявани автомобили, както и продажба на резервни части, следпродажбено обслужване. Фирмата предлага също така и различни възможности за финансиране и обратно изкупуване. В портфолиото на компанията са включени следните марки: Мерцедес - Бенц, Джийп, Мицубиши, Рено, Дачия, Фиат, Алфа Ромео, Сетра и Фузо.

Във връзка с увеличената натовереност на Бояджийно-тенекеджийно отделение в нашия комплекс на Автомагистрала „Хемус” 39, Балкан Стар Ритейл – Варна търси да назначи:

АВТОБОЯДЖИЯ за леки автомобили

Основни отговорности за позицията:
- Извършване на лаково-бояджийски дейности в т.ч. шлайфане, китосване, полагане на лаково покритие по външни и вътрешни повърхности на автомобилната каросерия, полиране и т.н., спазвайки технологията и предписанията на производителя и доставчиците на материали и консумативи
- Изпълняване на ремонтите точно, в поръчания обем
- Попълване на необходимите вътрешнофирмени документи
- Съблюдаване на мерките за безопасност

Изисквания към търсения кандидат:
- Предишен опит като автобояджия и/или подготовчик на нови леки автомобили
- Познания за работа с автолакове и бояджийска техника
- Желание и мотивация за дългосрочна ангажираност и обучение
- Задължително завършено средно образование (предимство - с автомобилна насоченост)
- Комуникативност, адаптивност, организираност

Предимствата за Вас:
- Ще бъдете работите при нормална трудова заетост, т.е. 8-часов работен ден и трудов договор, при одобрение
- Ще бъдете обучавани, според стандартите на световноизвестни производители на автомобили
- Ще работите с екологичи бои и лакове в екип от професионалисти и отлични условия за работа
- Ще имате ежедневен досег с едни от най-популярните и желани марки автомобили в света

Ако предложението провокира интереса Ви, изпратете Вашата автобиография на БЪЛГАРСКИ език до 05.02.2015г., като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

29.01.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК