Емиграционен консултант за Канада с италиански, френски и / или английски

Нашият клиент е глобална компания с офиси във Великобритания, Канада, Филипините и Израел, която е в процес на продължаващо разрастване. Специализират се в продажбите на услуги. Компанията създава иновативна комбинация между продажби и консултиране и я развива в нова и вълнуваща област.

От тяхно име в момента търсим консултант, който да се присъедини към бързо разрастващ се млад екип, който обслужва клиенти, проявяващи интерес към възможностите за имиграция в Канада. Ако работата в динамичен екип и продажбите са твоята сила, това е твоето място!

Основни задължения:

Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти;
Осъществяване на контакт с потенциални кандидати, които вече са проявили интерес към миграция в Канада;
Представяне на компанията и услугите й;
Следване на установен модел, чрез който потенциалните клиенти лесно и бързо да се превърнат в настоящи такива;
Работа в екип;

Изисквания:

Предишен опит в сферата на продажбите ще се счита за предимство;
Отлично ниво на владеене на френски/италиански и/или английски език;
Организационни умения и внимание към детайлите;
Способност за работа самостоятелно, приоритизиране на отговорностите и работа в динамична среда;
Инициативност и отлични комуникативни умения.

Ние ще Ви предложим?

Отлично възнаграждение и неограничени бонуси;
Достижими цели и подаръци, обвързани с личните резултати;
Приятелски настроен екип;
Достъпна локация и модерен нов офис в София;
Работа в мултикултурна среда.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

21.08.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК