БРОКЕР/КОНСУЛТАНТ

Целта на консултант – брокера на недвижими имоти /наеми/ е да свързва две заинтересовани страни в сделка наемател – наемодател, като се стреми да събере и балансира интересите и желанията на страните.За екипа във Варна, търсим високо мотивиран специалист за длъжността:

КОНСУЛТАНТ - БРОКЕР НАЕМИ

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- желание за работа в сферата на недвижимите имоти;
- комуникативност и създаване на нови контакти;
- умения за водене на преговори и сключване на сделки;
- познаване на основните булеварди на Варна;
- приветлив външен вид;

- средно или висше образование;
- компютърна грамотност на работно ниво - MS Office, Internet;
- аналитично мислене и желание за работа и развитие;
- готовност за усилена работа и самоусъвършенстванe;
- съпричастност към екипа, коректност,организираност,динамичност и отговорност;
- английски език и/или руски език на работно ниво;
- желателно, но не задължително условие е да има опит в работа с / обслужване на клиенти.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- да познава и следва технологичните правила на работа;
- да осигурява качествено обслужване на клиенти: осъществява контакти, предоставя информация, анализира позицията на клиента, води преговори и поддържа дългосрочност на контакта;
- да съгласува и отработва с колеги всички възможности за сделки;
- да извършва огледи на имоти;
- да изготвя реклами на имоти;
- да изготвя оферти за клиенти;
- да консултира и води преговори с клиенти;
- да участва при подписване на договори и сключване на сделки;
- да поддържа контакти с клиентите и привличане на нови;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Обучение;
- Възможност за растящи доходи, обвързани с личните резултати;
- Бонуси за постигнати резултати;
- Коректно и адекватно отношение към служителите на фирмата;
- липсата на шофьорска книжка, не е проблем;
- работно място;
- служебен телефон;

Ако сте заинтригуван, изпратете вашето CV и актуална снимка.
Предоставените данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Всички кандидатури ще бъдат разгледани. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Работата не е подходяща за студенти редовна форма на обучение!

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Консултантски услуги
Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

21.03.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК