Шофьори на автобуси за Германия Wide с D категория

Търсим за наш клиент шофьори на автобуси за Германия Wide с D категория и съответните документи, компетентност и тахографна карта

Вашите задължения

Пътнически транспорт в страната и чужбина
Добро, бързо и качествено обслужване на нашите клиенти

Вашият профил

Категория, професионална компетентност и тахографна карта за водач D категория.
Мотивация, ангажираност, гъвкавост и работа в екип.
Умения в управлението на различни видове автомобили, автобуси. Познаване на Закона за движение по пътищата и Европейските правила за движение по пътищата.
Основни познания за редовни превози, пътувания, развлечения, поддръжка на моторни превозни средства и обслужване на клиенти.
Приятелски настроени, свободомислещи хора.
Висока ориентация към потребителя.
Немски език В1 ниво а именно: (това е средно ниво на владеене на езика). Това ниво означава, че лицето знае 800 - 1500 думи. Формира изречения с много малко затруднения и остава разбран. Разбира говоримо езика, лесно и без много пречки отговаря на въпроси. Нивото на езика помага на другия в комуникацията без много трудности. Има добра и възможна комуникация на различни теми при бързина на комуникацията. Разбира почити всички инструкции и е способен да даде минимална инструкция !

Ние предлагаме

Постоянна работа на пълен работен ден
Незабавно влизане в организацията
Тип заетост: Пълен работен ден
Ако тази дейност се отнася за Вас, ние с нетърпение очакваме да получим вашите пълни документи за кандидатстване.

ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ И РАЗХОДИ ПОТЪРСЕТЕ В НАШИЯ САЙТ АНОНС (В ГУГЪЛ)
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

06.10.2015

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК