Брокер, земеделски земи гр. София

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Агрион Инвест АД е водеща българска компания, която развива дейността си в сектор земеделие.Във връзка с разширяване на дейността си фирмата търси кандидат за позицията:

БРОКЕР ЗЕМЕДЕЛСКИ ЗЕМИ – МЕСТОРАБОТА гр.София

Отговорности:
- Проучва и анализира актуалното състояние на пазара на земята в определен район
- Осъществява закупуване и управление на земеделски земи в поверения му район.
- Събира информация и осъществява контакти с общинската и областна администрация за имоти от общинския и държавни поземлен фонд
- Осъществява договарянето с продавачите, наемодатели, арендаторите, събира документите за собственост и подготвя реализацията на сделките
- Отговаря за бързото и успешно окомплектоване на документацията.

Изисквания към кандидатите:

- Висше образование. (аграрно образование е предимство)
- Много добра Компютърна грамотност
- Комуникативност и умения за водене на преговори
- Организираност
- Свидетелство за управление на МПС и готовност за интензивни пътувания
- Oтлични комуникационни и организационни умения.
- Умения за работа в екип и работа под напрежение в динамична среда.

Нашето предложение:

- Много добро възнаграждение и бонуси свързани с резултатите.
- Възможност за кариерно развитие

Очакваме Вашите документи (мотивационно писмо, автобиография и актуална снимка) до 28.04.2015 на
Email: чрез бутона “Кандидатствай по тази обява”

Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

14.04.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК