Брокер Недвижими Имоти

ТИ АЙ ХОУМС Търси да присъедини към екипа си - Брокер недвижими имоти.Изисквания към кандидатите:

    Умение за работа с клиенти и
    създаване на нови контакти.
    Умение за работа в екип.
    Способност за водене на
    преговори.
    Чувство за отговорност и
    сериозно отношение към поетите професионални ангажименти.
    Силна мотивация за работа в
    сферата на недвижимите имоти.
    Предприемачески дух.
    Креативност и самоинициативност.
    Добра компютърна грамотност Честност и коректност към работодателят и клиентите.
Отговорности:
- Водене на преговори с нови и съществуващи клиенти на фирмата;
- Привличане на клиенти и поддържане на контакти с вече съществуващи;
- Провеждане на огледи и консултации;
- Подписване на договори и сключване на сделки;
Ние ви предлагаме:
-Динамична и предизвикателна работа с възможност за високи доходи, обвързани с личните ви резултати;
-Заплащане-Процент от оборота при направена сделка.Няма твърдо заплащане.Може твърда заплата  но при постигане на определени резултати.
- интензивно обучение в работна среда от квалифицирани консултанти;
-служебен телефон
-ползване на сл.автомобил
-персонален компютър за всеки брокер
Ако мислите,че отговаряте на нашите условия ,моля изпратете автобиография и снимка на e-mail:  iyonkov@tihome.bg

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.05.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК