Търговски представител

Описание

Описание и
Изисквания: Куриерска фирма "Ди Джи Ел Експрес" търси за централен офис - София "Търговски представител".

Вашите задължения:

• Организира и извършва дейности по продажбите на куриерски услуги;
• Отговаря за увеличаване на обема на продажбите, като организира срещи на място с клиенти, осъществява връзка с нови клиенти, сключва договори, поддържа и развива клиентската мрежа;
• Събира и анализира информация за конкурентите, открива нови пазари;
• Административна ангажираност

Ние Ви предлагаме:

• фирмено обучение;
• дългосрочна ангажираност и възможности за развитие;
• служебен телефон;
• постоянен трудов договор;
• твърда заплата + бонус на база таргет – стартова заплата 600лв. достигаща 2000лв. при добри постижения в бонусовата система;

• Опит в куриерска компания е сериозно предимство;

адрес: гр. София, ж.к. Дружба 1 ул. Мюнхен 14

Работно време:
от 9:00 - 18:00 ч.
Месторабота: София, кв. Дружба 1, ул. Мюнхен 14

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 600 до 2000 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.04.2015

Организация:

DGL Express

Детайли за организацията:

Повече информация за DGL Express може да получите ТУК