Мениджър Недвижими имоти

"Глобъл Сървисиз" ООД е компания с дългогодишен опит в сферата на
недвижимите, която предлага пълно обслужване при сделки с недвижими
имоти. Нашата мисия е да приложим водещите глобални стандарти за
обслужване на локалния пазар. Нашите клиенти са преди всичко наши
партньори, с които следваме общата цел да реализираме възможно
най-добрата стратегия при желаните сделки с имоти.
Във връзка с развитието на дейността ни, търсим да назначим подходящ човек за позицията МЕНИДЖЪР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Отговорности:

* Извършва подбор, обучение и управление на екип от Консултантите на недвижими имоти;
* Организира и контролира маркетингови активности във връзка с дейността на екипа си;
* Планира, отговаря и подпомага за изпълнението на целите в екипа;
* Контролира ежедневното изпълнение на задачите в екипа;
* Предава отчети за дейността на екипа си към Управителя на фирмата;

Изисквания:

* Опит в областта на недвижимите имоти
* Търговски и комуникативни умения
* Отлични организационни умения
* Ефективно управление на консултантите на недвижими имоти
* Умения за водене на преговори и познаване на етапите за финализиране на сделки с недвижими имоти
* Амбиция и ориентираност към резултати
* Позитивно отношение

Условия:

* Сплотен екип от професионалисти
* Позитивна работа среда
* Трудов договор
* Твърдо заплащане плюс бонус за постигнати резултати
* Служебен телефон
* Работа на комуникативно място

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете CV и
актуална снимка. Ще се свържем само с предварително избрани по документи
кандидати.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

29.04.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК