Техник

ТЪРСИМ ХОРА С ОПИТ В РЕМОНТА НА КАФЕ АВТОМАТИ И КАФЕ МАШИНИ.
Интересна работа свързана поддръжката ,ремонта и обслужването на кафе автомати ,предоставяме служебен автомобил и телефон.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Отстранява възникнали повреди по кафе автоматите на обекти.
Ремонтира автомати и кафе машини.
Дава дежурства.
Работи на график.

ИЗИСКВАНИЯ
Опит на подобна позиция поне 1 г
Техническо образование.
Шофьорска книжка и умения за шофиране в София.
Умения за общуване с клиенти, технически познания, организираност, дисциплинираност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Трудов договор, добро възнаграждение, възможност за професионална реaлизация в успешно развиваща се компания.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани индивидуално и поверително. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София ул Мизия 19

Дата:

24.10.2017

Организация:

Унисървис

Детайли за организацията:

Повече информация за Унисървис може да получите ТУК