Регионален мениджър - зона Запад

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Описание и
Изисквания: Агрион Инвест АД е водеща българска компания в областта на управлението на земеделски земи. Във връзка с разширяване на дейността си,компанията търси кандидат за позицията:

РЕГИОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ МЕНИДЖЪР ЗОНА ЗАПАД

/включващ офиси в следните градове : СОФИЯ, ВИДИН, ВРАЦА, МОНТАНА/

Задължения:

- Управлява и развива търговски екип от локално базирани брокери на земеделски земи;
- Анализира, планира и идентифицира потенциални сделки за покупка, наем и аренда на земеделски земи;
- Периодично изготвя отчети относно дейността на екипа си пред Търговски директор;
- Бюджетира и управлява бюджет на ресорния район;
- Пряко контролира изпълнението на поставените задачи.

Изисквания:

- Висше образование;
- Мин. 2 год. опит като ръководител на търговски екипи;
- Владеене на aнглийски Език;
- Добра Компютърна грамотност – Microsoft Office;
- Оперативност, бързина и работна концентрация;
- Oтлични търговски,комуникационни и организационни умения;
- Умения за работа в екип и работа под напрежение в динамична среда;
- Желание и възможност за интензивни пътувания в страната;
- Свидетелство за правоуправление на МПС.

Ние предлагаме:

-Атрактивно възнаграждение;
-Бонуси свързани с постигнатите резултати;
-Възможности за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания.

Очакваме да изпратите своите документи (мотивационно писмо, автобиография и актуална снимка) чрез бутона "Кандидатстване" до 28.05.2015 г.
тел. за връзка 0877121114.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

14.05.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК