Брокер недвижими имоти

Описание

• Средно или висше образование
• Компютърна грамотност
• Комуникативни умения
• Организираност
• Коректност
• Подход за работа с клиенти
• Предимства: владеене на чужд език, опит в сферата на недвижимите имоти

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Изготвяне на оферти за клиенти
• Провеждане на огледи на предлаганите имоти
• Преговори с клиенти във връзка с условията на сделките
• Подготовка технологичните етапи по сключването на сделката
• Поддържане на отношения с клиенти и привличане на нови

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Въвеждащо обучение с цел бързо и ефективно навлизане в работата
• Динамична работна среда в сплотен екип
• Възможност за професионално развитие
• Работно място, служебен компютър, личен телефон
• Мотивираща схема на заплащане, обвързана с личните резултати

Моля, изпращайте CV, придружено с актуална снимка. След разглеждане на документите и предварителен подбор одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1500 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.05.2018

Организация:

Бети Консулт ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Бети Консулт ЕООД може да получите ТУК