Складов служител

365 Resources & Recruitment е Английска компания за подбор на персонал, която вярва върху предоставянето на правилния човек, за точната роля както за клиента, така и кандидата.
Ние от 365 Resources & Recruitment работим в широко сътрудничество с компании като: TNT Express, Euro Car Parts, Sainsbury's, Ocado и мн.други

Условия:
- Часова ставка - £6.50 ÷ £8.00 + извънредни часове;
- Седмично възнаграждение;
- Работни часове: 8-12 часа/ден;
- Работни дни - 5/6 дни седмично;
- Осигурено обучение;
- Целогодишна позиция;

Изисквания:
- Средно ниво на владеене на Английски език;
- Мотивация, отговорност, дисциплина, работа в екип;
- Готовност за работа на смени;
- Възрастова граница - 18 ÷ 55години;

Задължения:
- Подготовка, събиране и опаковане на стоки;
- Работа с електрически колички;
- Използване на компютърни и електронни устройства;
- Придържане към процедури за „Здраве и Безопасност“ на работното място;
- Всякакви други съизмерими задължения, възложени от ръководството на отдела;

Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и попадат под специален режим на защита по смисъла на Закон за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Обществени услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

06.07.2015

Организация:

ДЖОБС ЮК ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДЖОБС ЮК ЕООД може да получите ТУК