АГЕНТ ПРОДАЖБИ

Описание

АЛФА АГЕНТИ търси да назначи агент- недвижими имоти.
Вие преследвате кариерата и виждате реализацията си в областта на недвижимите имоти?
Смятате, че имате потенциал и добри търговски умения, за да печелите повече?
Готов сте да се превърнете в успешен агент недвижими имоти?

Може би Вие сте човекът, който ние търсим!

Отговорности и изисквания към кандидатите:

- Провеждане на срещи с клиенти
- Огледи на имоти и рекламиране на обекти
- Изготвяне на оферти и водене на преговори с клиенти
- Свидетелство за управление на МПС
- Мотивация за работа
- Отговорност, лоялност и креативност
- Отлични устни и писмени презентационни умения

Нашето предложение:

- Целогодишна работа
- Собствено работно място, личен компютър и мобилен телефон
- Специализиран софтуер с база данни за клиенти и имоти
- Професионална и приятна работна среда

Ако смятате, че притежавате необходимите качества и умения, моля да ни изпратите автобиография, придружена от снимка и МОТИВАЦИОННО ПИСМО. Личните Ви данни са защитени по ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 4000 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна

Дата:

19.02.2024

Организация:

Алфа Агенти България

Повече информация за Алфа Агенти България може да получите ТУК