Спедитор- София

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За българска компания в сферата на спедиторските услуги, съществуваща на българския пазар от 2015 г., търсим Спедитор.

Основни задължения:

Организиране на международни и вътрешни превози;
Организиране на товари, включително и групажни, по суша;
Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти;
Водене на преговори, договаряне на цени и условия за осъществяване на международни превози;
Следене за безпроблемното протичане на транспорта;
Съдействане за разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
Подпомагане на движението на документите и информацията, изготвяне на справки.

Изисквания:
Опит в областта на логистиката и спедицията;
Добро ниво на владеене на английски език;
Отлични комуникационни умения, умения за работа в динамична среда, организираност и комбинативност;
Умения за работа в екип и корпоративна среда.

Ние ще Ви предложим:

Стандартно работно време – от понеделник до петък от 09:00-18:00 часа;
Работа в млад екип и комфортен офис;
Стандартен годишен отпуск – 20 дни;
Отлично възнаграждение + бонус система;
Социални придобивки - допълнително здравно осигуряване.

Ако виждате себе си в тази роля, не се колебайте да кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

21.07.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК