Брокер - Посредник при Сделки с недвижими имоти

ВЪВ ВРЪЗКА С УСПЕШНОТО РАЗВИТИЕ НА СВОЯ БИЗНЕС „Ависта Недвижими Имоти” ТЪРСИ кандидати за позицията ”Брокер НЕДВИЖИМИ ИМОТИ- отдел ПРОДАЖБИ”.

Благодарение на опита, професионализма и собствената стратегия за развитие „Ависта Недвижими Имоти" отговаря на предизвикателствата на пазара, като непрестанно увеличава пазарния си дял. При нас обемът на работа нараства и поради тази причина каним нови колеги в офиса ни на бул. „Македония”.

НИЕ ПРЕДЛАГAМЕ:
- Мотивираща схема на заплащане, обвързана с личните резултати;
- Най-доброто първоначално и текущо обучение в индустрията, водено от мениджъри с над двадесет и две годишен опит в продажбите на Недвижими имоти;
- Динамична работа в сплотен и отговорен екип;
- Силата на мрежа от професионалисти;
- Работна среда, в която колегите се уважават и винаги си помагат;
- Неограничени финансови средства при маркетиране и рекламиране на подбраните имоти
- Уредени с договор финансови и трудови отношения;
- Юридическа подкрепа на специалисти по ВЕЩНО-ПРАВНИ ОТНОШЕНИЯ;

Изисквания към кандидатите:

- добра комуникативност и способност за водене на преговори
- инициативност и желание за постигане на високи резултати
- силна мотивация за работа в сферата на недвижимите имоти
- умение за работа с клиенти и създаване на нови контакти
- чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти
- компютърна грамотност
- опит в сферата на недвижимите имоти не е задължително условие.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- откриване на нови обекти
- осъществяване на срещи
- огледи на имоти
- подготвяне на оферти и водене на преговори с клиенти
- финализиране на сделки
- поддържане на отношения с клиентите и привличане на нови

NB! - Позицията не е подходяща за студенти!

КАНДИДАТИТЕ, желаещи да кандидатстват трябва да изпратят АВТОБИОГРАФИЯ и МОТИВАЦИОННО ПИСМО.

За повече информация - Снежа Илиева - 0879166283

Предоставените от Вас данни са лични и всички кандидатури ще бъдат
разглеждани строго конфиденциално. С избраните кандидати ще бъдат
насрочени срещи. Интервюта ще бъдат проведени само с предварително
одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

02.07.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК