Администратор офис

Еконт Експрес ООД търси Администратор офис в офис на Еконт за в гр. София, бул. Стамболийски 87.

Задължения:
- извършване на товаро-разтоварна дейност;
- изготвяне на групажи, разгрупиране и обработване на пратки;
- разпределяне на пратките по направление;
- приемо-предаване на пратки от и към куриер;
- работа със специализиран софтуер и складова техника;
- обслужване на клиенти за всички услуги, предлагани от Еконт;
- сменен режим на работа.

Необходими документи за кандидатстване:
- автобиография;
- копия от дипломи;
- шофьорска книжка – категория В.

Документи се подават лично на адрес:
Гр. София, ж.к. Хаджи Димитър, ул. Резбарска 9, където кандидатът решава задължителен тест за първоначален подбор.
Лице за контакт: Глория Свирчева, тел: 0885677114.

Еконт Експрес ООД предлага:

- Провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР ”, специалност “ЛОГИСТИКА НА ТОВАРИ И УСЛУГИ” по по чл.9, ал.1, т.1, предл.5, във вр. с чл.9а, ал.2, във вр. с чл.5, ал.2, във вр. с чл.13, ал.4, във вр. с чл.20 от ЗПОО, без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения.
*За да започне обучение кандидатът заплаща такса от 178 лв.
- След успешно издържан изпит обучаваният получава Удостоверение за придобита част от професия "куриер".

Заплащане:
- основна работна заплата – 380 лв. бруто;
- индивидуална премия за качество на обслужване - 500 лв. бруто;
- 1% върху оборота на офиса / разделен на двамата служители за търговска активност;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

28.07.2015

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК