Шофьор на тежкотоварен автомобил 12 и повече тона към РЦ Пловдив.

Описание

задължения:

- с цел безопасно транспортиране подрежда и укрепва товара в товарното помещение на МПС;
- работно време: по график;
- носи материална отговорност за управлявания автомобил и превозваните пратки.
изисквания към кандидата:

- шофьорска книжка категория С+Е;
- професионална компетентност;
- притежание на дигитална карта за тахограф и удостоверение за психическа годност.
необходими документи при кандидатстване:

- автобиография;
- актуална снимка;
- копие от документ за завършено образование;
- копие от необходимите карта за тахограф, карта за професионална компетентност, и удостоверение за психическа годност.
документите се подават лично на адрес:

Ул.Кукленско шосе №12, където кандидатът решава задължителен тест за интелигентност и професионална компетентност.
Лице за контакт: Петър Кюртов -Управител офис Пловдив.
Eконт Експрес ООД предлага:

- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата -380,00лв.;
- твърда премия – до 745,00лв.;
- добавки за изминати километри – по 0,08лв. на км;
- добавки за нощен труд – по 0,25лв.на час ;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив, Гр. Пазарджик

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

29.07.2015

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК