Куриер логистик на половин работен ден

Описание

задължения:

- приема и доставя куриерски пратки до офисите на Еконт Експрес, от и до адреси на клиенти съгласно обявените тарифи и Общите условия на Еконт;
- управлява служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура.
необходими документи при кандидатстване:

- автобиография;
- копие от документите за завършено образование;
- валидна шофьорска книжка кат. "Б".
документите се подават лично на адрес:

кв. Благоевград, ул. Покровнишко шосе №20.
Еконт Експрес ООД предлага:

- Провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР ”, специалност “ЛОГИСТИКА НА ТОВАРИ И УСЛУГИ” по по чл.9, ал.1, т.1, предл.5, във вр. с чл.9а, ал.2, във вр. с чл.5, ал.2, във вр. с чл.13, ал.4, във вр. с чл.20 от ЗПОО, без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения.
*За да започне обучение кандидатът заплаща такса.
- След успешно издържан изпит обучаваният получава Удостоверение за придобита част от професия "куриер".
- oсновна работна заплата - 190лв
- премия за качество и производителност в размер до 550 лв

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

31.07.2015

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК