Касиер - счетоводител

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Фирмената група на Балкан Стар, част от групата Вили Бетц България, се фокусира върху възможностите за клиента да открие всичко на едно място – пълно решение за мобилността. Това, което групата предлага, е базирано на опита всеобхватно решение и отговор на всички автомобилни въпроси – от продажбата и следпродажбеното обслужване през финансирането до обратното изкупуване на употребяваните автомобили. Марките автомобили, които представлява, са Мерцедес - Бенц, Мицубиши, Джийп, Фузо, Сетра, Рено, Дачия, Фиат и Алфа Ромео.

Нашата фирмена група Ви предлага да се присъедините към екипа като

Основни отговорности за позицията:

Обслужване на клиенти и касови разплащания, в т.ч. работа с касов апарат и ПОС терминал, инкасо, пари в брой и др.
Осчетоводяване и издаване на фактури
Непрекъсната работа с финансово-счетоводния модул на SAP
Изготвяне на справки, отчети и декларации, спoред нуждите на ръководството
Обработване и архивиране на финансово-счетоводната документация
Участие в комисиите при извършване на инвентаризации
Изисквания към търсения кандидат:

Е със завършено икономическо образование (с предимство специалност Счетоводство)
Притежава минимум 1 година професионален опит като счетоводител или касиер в търговска или производствена компания
Демонстрира задълбочени познания на нормативната база и МСС
Владее MS Office, вкл. Excel
Да е активна, коминикативна и отговорна личност с внимание към детайла
За предимство в процеса на подбор ще се смята владеенето на немски или английски език.

Предимствата за Вас:

Ще придобиете задълбочени познания при работа със специализиран софтуер (SAP)
Ще работите на трудов договор, при 8-часов работен ден и съботни дежурства, които ще се компенсират с допълнителен почивен ден
Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера, с ежедневни предизвикателства и казуси в една от най-големите компании в автомобилния бранш
Ще актуализирате непрекъснато знанията и уменията си

Ако предложението провокира интереса Ви, изпратете Вашата автобиография на български език до 19.08.2015г., като посочите референтния номер на позицията (Acc_Vna_0815), за която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

05.08.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК