Младши мениджър на търговски екип

Описание

Отговорности на младши мениджъра на търговски екип:

• Преминава обучение за експерт по продажбите;
• Привлича, обучава и изгражда като професионалисти експерти по продажбите;
• Работи ежедневно с екипа си като оказва подкрепа на всеки един консултант, определя цели и подпомага тяхното изпълнение;
• Отговаря за поддържането на ефективни и дългосрочни взаимноизгодни отношения с клиентите;

Вашите предимства са:

• Познания и опит в управлението на хора;
• Мениджърски опит за работа с екип в сферата на продажбите;
• Опит на търговска позиция в сферата на активните продажби;
• Познания и практически опит в управлението на екипи;
• Умения за формиране и ръководене на екип;
• Усет към желанията и потребностите на клиентите;
• Интерес в областта на продажбите на финансови услуги;
• Много добри комуникативни и презентаторски умения;

На успешно преминалите конкурса кандидати компанията ще предложи:

• Отлично възнаграждение – фиксирано месечно възнаграждение и редица бонуси според персоналните резултати;
• Инвестиция в кариерното им развитие в компания с ясни професионални и етични стандарти;
• Професионално обучение за мениджърски умения;
• Непрекъснато продуктово и търговско обучение;
• Участие в търговски състезания на локално и регионално ниво.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Застрахователна дейност
Консултантски услуги
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

26.08.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК