Хигиенист

Описание

Фирмата e водеща интернет медийна компания в България.

Предлагаме постоянна работа за ХИГИЕНИСТ на 6-часов работен ден.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- поддържане на работните помещения чисти, в хигиенично състояние-почистване на под, офис мебели, прах, изхвърляне на отпадъци;
- почистване на стълбища и коридори;
- следене наличието на консумативи - хигиенни и кухненски

Изисквания към позицията:

*задължителен опит на подобна позиция
*лоялна,коректна, отговорна и изпълнителна личност
*грижа за поверената техника

Ние предлагаме:

* Много добра атмосфера и условия на работа
* Коректен финансово стабилен работодател

Офисът се намира на бул. Брюксел No1 (до Терминал 1, Летище София).
Ако проявявате интерес, моля да изпратите автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури са конфиденциални.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Брюксел 1

Дата:

14.09.2015

Организация:

ИНВЕСТОР.БГ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК