Домашна помощница 3 пъти седмично за гр. Костинброд

Семейство от интелигентни и дрожелюбни хора, с 3 деца търси жена за поддържане на домакинство и почистване на къща в гр. Костинброд.

Търсим работлива и отговорна жена, която е старателна и внимателна, с усет и поглед в детайлите, организирана и инициативна; да е отворена за забележки и да се учи, ако е необходимо. Искаме да разчитаме на вас, да осигурите нормално, хигиенно функциониране на дома всеки ден. Ангажиментът е дългосрочен.

Работно време: 4 часа на всяко идване, или 12 часа седмично, през ден или два; 5лв на час, или 20лв. на идване, за месец около 300лв. Тези 4 часа можете да ги вмъкнете в програмата си, между 8 и 19 часа.

Задълженията за регулярно почистване и поддържане на дома са:

- подреждане на обитаваните стаи

- бърсане на прах от радиаторите,кожен диван, всички рафтчета, полици и пр.

-измиване на баните и тоалетни

- прахосмукиране на пода

- мопиране

- смяна на спалното бельо

- пране, простиране, гладене

- поливане на цветята и почистване на сухите листа

- почистване на балконите

- почистване на кухнята, зареждане на миялня и освобождаване на миялнята

- заготовка на продукти за готвене, когато е необходимо,

Задължения веднъж на няколко месеца:

- миене на прозорци

- дълбоко почистване на плочките

- бърсане на паяжини

- бърсане на прах от картини

Ние ви осигуряваме работно облекло, почистващи препарати и материали.

При желание, въпроси и коментари: info@ubydesign.net

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 250 до 300 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Костинброд

Адрес:

гр. Костинброд ул. Дравски бой 4

Дата:

15.10.2015

Организация:

MindFusion

Детайли за организацията:

Повече информация за MindFusion може да получите ТУК