Шофьор куриер

Фирма Джей Ди Експрес представител на куриерска фирма Еконт Експрес търси куриер за град София ,квартали Лозенец и Хладилника.
Задължения:
- приема и доставя куриерски пратки от/до адреси и офис на клиенти на "Еконт Експрес" ООД;
- приема и извършва плащания, свързани с куриерските услуги, издава необходимите за това документи;
- оформя товарителниците за пратките, съгласно разпорежданията на клиентите;
- консултира клиентите при избора на услуги и опции по доставките;
- управлява служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура;
- оптимизира маршрута на движение според подадените за изпълнение адреси;
- следи и отговаря за правилното и безопасно транспортиране на пратките между
- работата е на редовни смени

Изисквания към кандидата:
- средно или средно специално образование;
- свидетелство за управление на МПС категория B със стаж минимум 5 години като шофьор
- компютърна грамотност ,тъй като се работи с таблет
- комуникативна личност и да притежава умение за работа с клиенти;
- желание за обучение и развитие.
- кандидатът да не е студент редовна форма на обучени
-въсрастова граница до 35 г

необходими документи при кандидатстване:
- автобиография с актуална снимка;
- копие от диплома за средно/ висше образование.

Джей Ди Експрес ООД предлага:
- провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР,без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения,като обучението се заплаща от нас ,а не от кандидата.
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.04.2017

Организация:

Джей Ди Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Джей Ди Експрес може да получите ТУК