Склададжия

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е семейна компания производител на нестандартно оборудване за клиенти от цял свят.
Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, кандидатствайте при нас.
Работата ни е да създаваме бутикови инженерни решения със световно качество и швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години, защото вярват, в силата и креативността на служителите, които работят при нас.
С награда за Най – иновативната компания в България, награда за Сделка на Годината и Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Да работите самостоятелно във фирмените складове – качествено и безопасно;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ПОЗИЦИЯТА:

• Средно образование;
• Опита в склад ще се счита за предимство. Ако нямате такъв, ние ще Ви обучим;

НИЕ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖИМ:

• РЕДОВНО заплащане и пълни осигуровки;
• Възможност за високо възнаграждение, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашето семейство;
• Работа РЕДОВНА СМЯНА от понеделник до петък;
• Ежемесечни ВАУЧЕРИ в размер на 200лв;
• Добра локация в рамките на града;
• Множество фирмени партита и събития, както за Вас така и за Вашите деца и внуци.

Ние работим с нагласата “Положително отношение към всичко и към всеки”. Ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.
Изпращайки автобиографията си, се съгласявам личните ми данни да бъдат обработвани от „Айгер Инженеринг“ ООД за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Васил Левски 246, Пловдив 4003, Пловдив

Дата:

15.05.2024

Организация:

Айгер Инженеринг ООД

Повече информация за Айгер Инженеринг ООД може да получите ТУК