Сервизен специалист компресори и генератори за гр. Русе

Евромаркет е най-голямата търговско - инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

"Евромаркет Компресорс" АД е дружество в рамките на Евромаркет Груп и е представител на световни лидери в производството на индустриално оборудване като:

Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
Parker- системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух,
Samsung - турбокомпресори,
FG Wilson -дизел генератори,
МТА - чилъри,
Evapco - водоохладителни кули и др.

Във връзка с разширяване на дейността "Евромаркет Компресорс" АД увеличава своя екип и търси да назначи Сервизен специалист компресори и генератори за регионален офис - гр. Русе.

Основни задължения:

- Диагностика и ремонт на компресорно оборудване и генератори;
- Консултация, монтаж и пуск в експлоатация на компресорно оборудване и генератори;
- Диагностика и ремонт на хладилни машини;
- Диагностика, техническо обслужване и ремонт на компресорно оборудване и генератори;
- Отстраняване на аварии.

Изисквания:

- Техническо образование в сферата на хидравликата и пневматиката или в сферата на електротехниката и електромеханиката; висшето техническо образование е предимство;
- Опит на подобна позиция в сервизиране и поддръжка на винтови компресори и компресорно оборудване;
- Шофьорска книжка и готовност за чести командировки в страната;
- Комуникационни умения и добри обноски при контакт с клиента;
- Желание и способности за работа във високо натоварена и динамична атмосфера;
- Умение за разчитане на техническа литература на английски език;
- Инициативност и прецизност при изпълнение на поставените задачи
- Мотивация за дългосрочно сътрудничество.

Компанията предлага:

- Работа в утвърдена компания;
- Възможност за професионално развитие, обучения в страната и чужбина;
- Работа в екип от високо мотивирани професионалисти;
- Динамична и предизвикателна работа;
- Развиващо се възнаграждение, обвързано с развитието на компетентността, уменията и постигнатите резултати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:
висше техническо или средно техническо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

12.04.2016

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК