Сервизен специалист

Евромаркет Груп е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Метал e звено в рамките на Евромаркет Груп, специализирано в доставката и монтажа на специални решения за индустрията като:

- Специализирана техника за обработка на профилни и листови стомани;
- Машини за огъване на тръби и профили;
- Специализирани машини за дробометна обработка, пясъкоструене;
- Специализирана техника за течно и прахово боядисване;
- Специализирана техника за течно и прахово емайлиране;
- Специализирана техника за нанасяне на термопластични материали;
- Специализирана техника за водобластиране и др.
- CNC портални машини за плазмено, газокислородно, водно и лазерно рязане на листов материал;
- Абканти, гилотини и щанцови машини;
- Щанцоващи инструменти;
- Инструменти за абканти;
- Автоматизирани системи за огъване, щанцоване и лазерно рязане на листов материал;
- Хидравлични вал-машини за огъване на ламарина и профили;
- Машини за производство на въздуховоди и вентилационни инсталации;
- Консумативи за машини за плазмено рязане;
- Специализирани линии и машини по заявка на клиента и др.

Във връзка с политиката на компанията да осигурява все по-качествено, прецизно и навременно обслужване на клиентите си, Евромаркет търси за екипа си Сервизен специалист за град София и региона.

Отговорности:

- Извършва инсталация и монтаж на металообработваща и специализирана техника;
- Извършва профилактика, сервиз и ремонт на металообработваща и специализирана техника;
- Предоставя компетентна техническа информация на клиентите;
- Обучава операторите на машините за работа с тях;
- Подпомага провеждането на демонстрации.

Изисквания:

- Техническо образование; висшето техническо образование е предимство;
- Добро владеене на технически английски език;
- Солидни познания в сферата на механиката, автоматизацията, електрониката, електротехниката и хидравликата;
- Опит в поддръжката и монтажа на подобни и други индустриални машини е предимство;
- Умения за работа в екип;
- Стремеж към постоянно професионално и компетентностно усъвършенстване;
- Добри комуникативни умения;
- Шофьорска книжка и готовност за пътувания в страната.

Компанията предлага:

- Възможност за професионално развитие в голяма и стабилна компания;
- Работа с продукти от световно утвърдени марки;
- Приятелска и професионална работна среда, сплотен екип;
- Условия за развитие на познанията и уменията, обучения в страната и чужбина;
- Добро възнаграждение;
- Допълнително възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.

Всички подадени кандидатури ще бъдат разгледани. Ще осъществим контакт само с одобрените за интервю кандидати.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:
висше техническо или средно техническо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

10.05.2016

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК