СЕВЕРНА ГЕРМАНИЯ ТЕХНИЧЕСКИ ОТГОВОРНИК НА СТРОИТЕЛЕН ОБЕКТ

Описание

СЕВЕРНА ГЕРМАНИЯ
ТЕХНИЧЕСКИ ОТГОВОРНИК НА СТРОИТЕЛЕН ОБЕКТ

Изисквания към длъжността:
- Владеене на писмен и говорим немски език, строителна терминология;
- Образование строителен техник или строителен инженер;

ОТГОВОРНОСТИ:
- Съгласува и договаря работота на бригадата с техническия ръководител на строителния обект ежеседмично и ежемесечно;
- Изравнява междинните срокове по време на строителството с надзора на Възложителя, с оглед крайния срок на обекта;
- Организира и оформя измерването на извършената работа с техническия отговорник на обекта, съгласно утвърдения график между фирмите;
- Оформя и представя за подпис на оторизирания представител на Възложителя съответното измерване;
- При наличие на почасова работа, предварително подготвя и представя проект за „почасова работа” на строителни дейности. Отчетният документ се съставя в 2 /два/ екземпляра.

Предлага се:
- първоначално заплащане на час - 20,00ЕUR;
- Седмична заетост – около 20+ часа;
- Осигурена безплатна квартира;
- Изпитателен срок три месеца с немската фирма "PRATO Bau" Gmb
- Кандидатът ще бъде регистриран по немското законодателство като самоосигуряващ се, с което ще получи право на работа в Германия /Gewerbe/
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми.

По младежки програми

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
Немски език и опит по длъжността

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Обществени услуги
Ремонт/инсталации/сервиз

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София