Домакин

Описание

Задължения:
- невъоръжена охрана на обект - охранява складовите помещения, дворовете, прилежащи към складовете и допълнителните сгради от достъп на чужди лица извън работното време на офиса.
- следи за спазване на пропускателния режим в обекта;
- следи за посещенията на служител/и в територията на охранявания обект в извън работно време на офиса;
- постоянно следи за състоянието на сградите и помещенията на офиса;
- грижи се за кучета, поверени на офиса.

Изисквания:
- Възможност за нощен труд (работа на смени).
- Възможност за извършване на тежка физическа работа.
- Умения за работа с кучета.
- Шофьорска книжка.

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография(със задължително вписани телефони на предишен работодател);
- копие от документите за завършено образование, квалификации и правомощия;

Документите се подават лично на адрес: гр. Русе, бул Тутракан 11, Логистичен център Еконт

Еконт Експрес предлага:
- oсновна работна заплата 420 лв; бруто
- индивидуална месечна премия в размер до 330 лв. бруто

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Охрана

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

12.04.2016

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК