Касиер – фактурист- София

Нашият клиент Evrazia Trading е компания, която се занимавa с търговия на ядки и сушени плодове. Във връзка с разширяването на дейността им, търсим специалист за позицията КАСИЕР – ФАКТУРИСТ, който да се присъеднини към техния екип в София.

КАСИЕР – ФАКТУРИСТ за град София

Основни задължения:

– Обслужване на клиенти на каса
– Приемане на заявки лично на място, по телефон, имейл, Viber.
– Отлично познаване на асортимента предлаган от фирмата.
– Консултиране на клиентите чрез директна комуникация.
– Издаване на търговски и счетоводни документи.
– Работа със складова програма и касов апарат.
– Работа с пари в брой.
– Отчитане в края на работния ден – съставяне на отчети, отчет на оборот – продажби и пари.

Изисквания и необходими умения:

– Основни компютърни умения – основно работа със счетоводен софтуер, Excel, имейл.
– Опит като касиер поне 2 години, работа с броячни машини и пари в брой.
– Коректност, вежливост, съобразителност, комуникативност.
– Способност за работа под напрежение.
– Желание за обучение, тъй като работата е динамична и изисква непрекъснато учене.
– Необходим период на обучение от 1 до 3 месеца, поради специфичността на работата и обема на информация.

Компанията предлага:

– Фирмено обучение.
– Повишение на стартовото възнаграждение след първите 3 месеца пробен период или след доказване на способности
– Годишно увеличение на заплатата.
– Работно време от 7:00ч. до 14:00ч. от понеделник до петък и от 07:30 до 12:30 събота и неделя и празнични дни.
– Два почивни дни в седмицата.
– Работи се по график.

Заинтересовани кандидати могат да изпратят своето CV

Складът на компанията се намира в София, бул. проф.Цветан Лазаров 13, склад 122 – ЗЕЛЕНЧУКОВА БОРСА БУЛГАРПЛОД

Хорайзънс България е водеща компания за подбор на персонал, специализирана в експертното и средното управление с 20-годишен опит на българския пазар. Нашият екип се състои от консултанти, ориентирани към бизнеса, с промишлена специализация, професионално разбиране на тенденциите в бизнеса и активен подход към подбора и наемането чрез различни методи и иновации.
Хорайзънс притежава лиценз No 2118 от 27.09.2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал,

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

05.06.2024

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал