Служител - информация

Групата Балкан Стар е част от предприемаческата група на Вили Бетц. Повече от 20 години Балкан Стар предлага на своите клиенти продажби на нови леки автомобили, автомобили с инвестиционно приложение и употребявани автомобили, както и продажба на резервни части, следпродажбено обслужване. Фирмата предлага също така и различни възможности за финансиране и обратно изкупуване. В портфолиото на компанията са включени следните марки: Мерцедес - Бенц, Джийп, Мицубиши, Рено, Дачия, Фиат, Алфа Ромео, Сетра и Фузо.

Ние търсим:

СЛУЖИТЕЛ - ИНФОРМАЦИЯ за клон Пловдив (с.Радиново)

Основни отговорности за позицията:
- Фактуриране чрез специализиран софтуерен продукт (SAP) и администриране на договори за отдаване под наем на автомобили
- Професионално представяне на компанията при входящи и изходящи телефонни разговори
- Предоставяне на информация относно лица за контакт в рамките на компанията, работни времена, заетост и др.
- Приемане, преразпределяне на телефонни разговори, осъществяване на контакт със служители и клиенти на шоурума (вкл.осигуряване на напитки)
- Проследяване на клиентската удовлетвореност
- Изпращане и приемане на куриерски пратки
- Следене и заявяване на офис консумативи
- Изготвяне на справки, оформяне и архивиране на документация
- Подпомагане организация на клиентски мероприятия
- Други релевантни дейности, възложени от прекия ръководител

Подходящият кандидат:
- Има завършено висше образование
- Е с опит при работа с контрагенти и документация (минимум 2 години)
- Владее (писмено и говоримо) английски език
- Демонстрира отлични комуникативни умения и работа в екип
- Работи много добре с MS Office и притежава опит при работа с други специализирани софтуерни продукти
- Е изключително лъчезарен, организиран, лоялен, отговорен и инициативен

Предимствата за Вас:
- Ще бъдете назначени на трудов договор при 8-часов работен ден и 5-дневна работна седмица
- Ще работите в екип от професионалисти в своята област
- Ще бъдете обучавани, според стандартите на големи международни компании
- Ще имате възможност за кариерно развитие в зависимост от демонстрирания потенциал

Ако предложението провокира интереса Ви, очакваме Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 05.04.2016г. като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Резбарска 5, София 1510, София

Дата:

23.03.2016

Организация:

Балкан Стар Аутомотив ЕООД

Повече информация за Балкан Стар Аутомотив ЕООД може да получите ТУК