Фризьор

Салон за красота в кв. Лозенец търси да назначи отговорна и позитивна личност на позицията фризьор/ка.

Трудов договор.

40 % от личния оборот.

Изисквания:
- завършено средно образование;
- удостоверение за завършен курс по специалността;
- стаж като фризьор/кa минимум 1 година;
- енергичност, приветливост и желание за развитие и усъвършенстване.

Ние Ви предлагаме:
- трудов договор;
- възможност за пълно или непълно работно време (по договаряне);
- приятна работна среда.

Отговорности:
- индивидуален подход към всеки клиент;
- консултиране на клиентите относно предлаганите услуги;
- отговорност към извършваната работа;
- лоялност;
- познаване и спазване хигиенните изисквания по време на работа,(и след приключване)

Ако проявявате интерес, моля изпратете актуална снимка и CV.

Може да се свържете с нас на посочения номер 0892 218 309

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Варна р-н Варна ул. Драган Цанков 20 ет.1

Дата:

28.03.2016

Организация:

Катлеия ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Катлеия ООД може да получите ТУК