Офис мениджър- София

Макдонaлдс България търсим да присъединим към своя екип от професионалисти нов служител нa длъжност "Офис мениджър", на трудов договор и пълен работен ден.

Основни задължения и отговорности:

- Пълна организация на офис;
- Хотелско настаняване и самолетни билети;
- Поръчки на канцеларски материали, консумативи офис;
- Куриерски услуги;
- Нареждане на плащания;
- Отговаря на телефонните позвънявания, спазвайки бизнес етикет;
- Координира работата между отделите в офиса, между отделите в офиса и ресторантите, между отделите и външни организации, институции и лица;
- Осигурява административна подкрепа на служителите в офиса, като при необходимост отговаря и на телефонни обаждания, приема посетители, решава проблеми и отговаря на запитвания от административно естество
- Изготвя и съставя при необходимост отговори на писмени запитвания, касаещи административната дейност, а когато е необходимо и, касаещи оперативната дейност
- Обработва и дистрибутира кореспонденция на офис служителите, при необходимост.
- Оказва подкрепа на офис служителите на първо място, и служителите в Компанията като цяло, при планиране, организиране и реализиране на пътувания в страната и чужбина.
- Насрочва и координира срещи, събития и други дейности за Управителят, което включва и организация на бизнес пътуване.

Изисквания към кандидатите:

- Завършено средно или висше образование по специалност „Бизнес администрация“ ;
- Компютърна грамотност (MS Office) Excel, Word;
- Отговорност, организираност, инициативност, лоялност, коректност, умения за работа в екип и внимание към детайла и много добри комуникативни умения;
- Инициативност за усъвършенстване и добавяне на нови знания.
- Английски език на работно ниво.

За предимство ще се счита:

- Висше образование по горе изброените специалности или студент в последен курс;
- Отлично ниво на Английски език;
- Предишен опит на подобна позиция;

Фирмата предлага:

- Трудов договор на пълно работно време;
- Коректни и дългосрочни трудови отношения;
- Работно място във водеща, стабилна и постоянно развиваща се компания, млад и динамичен екип;
- Коректно възнаграждение и навременно заплащане;
- Възможност за професионално израстване и повишаване на класификацията.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул.\\\"Проф.Цветан Лазаров\\\" 48, София 1582, София

Дата:

27.06.2024

Организация:

Макдоналдс България

Повече информация за Макдоналдс България може да получите ТУК