Хигиенистка

Описание

Изисквания:
Фирма за професионално почистване търси :

ХИГИЕНИСТКА за гр. София в района на храм – паметник “Св.Александър Невски”Р Работно Работно време : от 7.00 ч. до 15.00ч., пет дни в седмицата.

Отговорности:
- ежедневно почистване на прах;
- измиване на подови настилки, стъклени врати и витрини
- почистване на санитарни помещения

Изисквания:
- образование -средно
- опит на подобна длъжност - препоръчително;
- сериозен, отговорен човек

Ако сте отговорен и сериозен служител, то вие сте нашият кандидат. Ние предлагаме: корекност, добро отношение към всички служители навременно получаване на трудовото възнаграждение.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Може и пенсионери!
Заплащане 400 лв. чисто на месец.

Всички кандидати да изпращат автобиографиите си на имейл: superfarm@gmail.com. Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати. Телефон 0894 38 25 31.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 400 до 400 лева на месец

Населено място:

Гр. София

Адрес:

sofiq

Дата:

02.04.2016

Организация:

Superfarm

Детайли за организацията:

Повече информация за Superfarm може да получите ТУК