Англия - Монтажник на Фаянс, теракот и гранитогрес

Фирма “United Partners HR” търси да назначи за английска фирма монтажник на теракот и гранитогрес /фаянсаджия/ за работа в Лондон, Англия.

БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

Заплащане: от 60 паунда на ден

Начало на заетостта: веднага

Задължения: Да се поставя фаянс, теракот и гранитогрес в къщи и апартаменти, както при ново строителство, така и при ремонти.

Изисквания към кандидатите:
• Да имат поне 2 години опит в тази дейност;
• Да са на възраст между 25 – 45 години ;
• Да са в добро физическо здраве;
• Да умеят да работят както самостоятелно, така и в екип;
• Да са учтиви и да имат подход към клиентите;
• Да познават условията за безопасност и здраве на работното място.

Владеенето на английски език дава предимство!
Фирмата съдейства за намирането на квартира, транспорт и изкарване на необходимите документи за работа в Англия.

За повече информация свържете свържете се с г-жа Янева на тел. 0877 844 845 и изпратете автобиография с актуална снимка на е-мейл: a.yaneva@unitedpartnershr.eu
Моля, да се обаждат само сериозни и мотивирани хора!

United Partners HR е регистрирана под номер № 1903/14.07.2015 да извършва посредническа дейност по наемане на работа за ДРУГИ ДЪРЖАВИ /регистрацията е безсрочна/.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

31.03.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК