ТЕХНИК НА ДОМАКИНСКА, ХЛАДИЛНА И КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА

Описание

ТЕХНИК НА ДОМАКИНСКА , ХЛАДИЛНА И КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ И ШОФЬОРСКА КНИЖКА С КАТЕГОРИЯ "В".
ЗАПЛАЩАНЕ ПО ДОГОВАРЯНЕ.

За сервиза в гр.Варна търсим квалифициран кандидат за длъжността
ТЕХНИК ДОМАКИНСКА ТЕХНИКА С ОТГОВОРНОСТИ :

- Сервизно обслужване на приетите домакински електроуреди и отговаря за изпълнението на сроковете, както и за качеството на извършения ремонт;

- Оформя съпътстващи ремонта документи (сервизни поръчки, протоколи и т. н.);

- Комуникация с клиенти и участва при решаването на усложнения и проблеми при обслужването;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:
ДОМАКИНСКА ТЕХНИКА

Специални умения:
За компанията България сервиз груп е специализирана компания с дългогодишен опит в областта на гаранционното и извънгаранционно обслужване на домакински електроуреди. Фирмата е оторизиран гаранционен сервиз на марките Miele, Gorenje, AEG, Electrolux, Zanussi, Moulinex, Rowenta, Krups, Tefal, Liebherr, ТЕКА, LG Electronics, Candy, Cata и други. За сервиза в гр.Варна търсим квалифициран кандидат за длъжността ТЕХНИК хладилна и климатична техника: КРАТКО ОПИСАНИЕ НА ОТГОВОРНОСТИТЕ: - Сервизно обслужване на приетите домакински електроуреди и отговаря за изпълнението на сроковете, както и за качеството на извършения ремонт; - Оформя съпътстващи ремонта документи (сервизни поръчки, протоколи и т. н.); - Комуникация с клиенти и участва при решаването на усложнения и проблеми при обслужването; УСПЕШНИЯТ КАНДИДАТ: - Има техническо образование; - Демонстрира познаване на устройството на съвременните домакински електроуреди и технолологичните процеси при ремонта; - Умее да използва технически сервизни бюлетини и възможност за работа със софтуер за диагностика; - Притежава шофьорска книжка; - Има възможност за ежедневни командировки за извършване на ремонт или техническо обслужване при клиентите; - Е отговорна и комуникативна личност; НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ: - Трудов договор с отлични условия за работа в екип от професионалисти; - Вътрешно-фирмени обучения; - Възнаграждение, съответстващо на квалификацията на наетия служител и на постигнатите резултати; Ако смятате, че отговаряте на описания по-горе профил, моля изпратете CV с актуална снимка. Предоставените от Вас данни са лични данни и подлежат на закрила по смисъла на Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД). Гарантирана е пълна конфиденциалност. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати. Месторабота: Варна

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

07.09.2016

Организация:

България сервиз груп ООД

Повече информация за България сервиз груп ООД може да получите ТУК