Детегледачка за близнаци на 1.5 години

Търсим енергична и усмихната дама, която да се грижи за нашите близнаци на 1.5 години (момче и момиче).

Задължения:

• Грижи за децата - възпитание, хигиена, хранене, разходка, почивка, обучение, забавление;
• Готвене за децата (лека следобедна закуска и фрешове) и поддържане на хигиена на детските вещи – играчки, дрехи, легла, стаи;

Изисквания към кандидата:

• Предишен опит в работата с малки деца е задължителен;
• Висока лична хигиена и отговорност към здравето;
• Препоръки от предишен работодател;
• Бихме желали дамата да не е пушач и да няма домашен любимец;

Ние предлагаме:

• Мотивиращо възнаграждение съобразено с натовареността и отговорностите на дамата (500-1200 лв) и транспорт от метростанция до Драгалевци (в едната посока) в дните, когато се работи по 3/4 часа; • Гъвкаво работно време (15-20 часа седмично - от 17/18 ч до 21 ч) и целодневно (от понеделник до петък от 8 до 18:30 ч) когато децата са болни и не ходят на ясла. Без преспиване, нощни смени или работа по време на национални празници;
• Приятна и спокойна работна среда;

Ако се интересувате от работата, моля изпратете автобиография и актуална снимка в имейл.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Специални умения:
Желателно е дамата да има образование (да изучава специалност), с профил педагогика или психология.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1200 лева на месец

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи
Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.04.2016

Организация:

Инпро ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Инпро ЕООД може да получите ТУК