ГЛАВЕН ПИЛОТ ЛЕТЕЦ, база летище Лесново(LBLS)

Jet Ops Europe е авиационен оператор, специализиран в извършването на търговски въздушен превоз на пътници, товари и поща.

Във връзка със стартирането на нов проект

Търсим да назначим:

ИЗИСКВАНИЯ:
 -Средно образование;
 -Свидетелство за правоспособност (бревета ) CPL(A) с квалификация за управление на SEP(Land) и SET(Sеa);
 -Опит мин. 3 години в пилотирането на едномоторни самолети с бутален, турбовитлов двигатели;Квалификацията MEP ( Land) е предимство;
 -Минимум 2000 летателни часа;
 -Владеене на английски език писмено и говоримо;
 -Свободно владеене на авиационната фразеология на английски език( min. English Level 4);
 -Умения за приоритизиране на задачите, работа в екип, работа под стрес;
 -Спазване на правила и срокове съгласно фирмената политика на оператора.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

 -Изпълнява полети за търговски въздушен превоз на пътници, товари и поща;
 -Изпълнява задачите на командир на еднопилотно въздухоплавателно средство и при необходимост и в зависимост от квалификациите и на втори пилот и на многопилотно въздухоплавателно средство;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

 -Работа в утвърдена фирма с изградени стандарт;
 -Трудов договор;
 -Фирмено обучение;

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете CV до 19 Април 2016год.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Профил:
Пилот

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.04.2016