Масажист/ка

Студио за красота Magnifico се намира в Студентски град. Предлага широк спектър от услуги, базирани на последните технологии в областта на грижите и здравето за кожата и тялото.

Идеалният кандидат е професионалист с отлични практически умения, позитивен и мотивиран който:

• Притежава необходимия опит и отлични практически умения (класически масаж,антицелулитен масаж,релакс масаж,спортен дълбокотъканен масаж)
* Професионалист с висока отговорност към работата
* Комуникативен и с приятно излъчване
*Желание за дългосрочна заетост

*Умения в сферата на козметиката и терапиите за лице е предимство !

Длъжностните задължения включват
-Консултиране на клиенти посетили центъра
-Изготвяне на индивидуална схема за всеки потребител
-Проследяване на резултат и ефективност
-Съхраняване на прилежащи данни
-Поддържане чистотата и реда на работното място

*Предлагаме отлични условия на работа.
*Възможност за личностно и професионално развитие
*Трудов договор

Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на описанието, изпратете CV и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.04.2016

Организация:

Магнифико Стар Еоод

Повече информация за Магнифико Стар Еоод може да получите ТУК