Координатор с НЕМСКИ език- София

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент – голяма международна компания, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Координатор корпоративни клиенти с немски език

Основни задължения:
• Комуникация по телефон и имейл с корпоративни клиенти на немски език
• Поддържане и обновяване на база данни
• Администриране на документи, свързани с покупко-продажба, поръчки и др.
• Пренасочване на запитванията, които не могат да бъдат разрешени локално
• Координация и сътрудничество с другите отдели на компанията, на немски и английски език

Изисквания:
• Отлично ниво на Немски език
• Умение за комуникация с клиенти и желание за професионална реализация

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

02.10.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК