ОПАКОВАЧ

„Флекс Джоб" ЕООД, е агенция специализирана в осигуряването на временна заетост, администриране и подбор на персонал. Основана в началото на 2006 г. по холандски модел и с холандско участие, фирмата основна наша цел е да предоставяме гъвкави решения, съобразени с промените в работния процес и трудовия пазар.

За наш дългогодишен клиент, търсим „Опаковач”,кв. "Илиянци".

Основни задължения за длъжността:

- Почиства и опакова устройства и материали, като спазва изискванията за тяхната поддръжка;
- Разпределя опакованите устройства по съответен вид и съгласно дадени указания от прекия ръководител;
- Работи с почистващи препарати.

От Вас очакваме:

- Да имате завършено образование;
- Да демонстрирате умение за поемане на лична отговорност и коректо отношения спрямо прекия си ръководител и колегите;
- Да имате висока дисциплина при спазване на изискванията за безопасен труд.

Нашето предложение:

- Работното време е от 8:30 до 17:30, при пет дневна работна седмица;
- Възможност за удължаване срока на договора;
- Заплащането е 3 лева нето на час.

Ако нашето предложение, представлява интерес за вас, моля изпратете подробна автобиография.
съгласно ЗЗЛД, Флекс Джоб ЕООД е регистратор на лични данни и като такъв се ангажира да съхранява и неразпространява изпратените от вас данни. Не ще бъдат използвани само за настоящия подбор.

"Флекс Джоб" ЕООД притежава Удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа с № 50, валидно до 06.06.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 450 до 500 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Георги Бенковски 37, София 1000, София

Дата:

11.04.2016

Организация:

Flexjob

Детайли за организацията:

Повече информация за Flexjob може да получите ТУК