Мениджър на интегрирана система за управление

Управление и поддържане на Интегрираната система за управление (ИСУ) на дружеството в съответствие със стандартите: ISO 9001:2008 / 2015, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

Изисквания:
- Висше образование;
- Минимум две години опит на подобна длъжност;
- Опит в разработването, прилагането и поддържането на системи за управление на качеството съгласно ISO 9001:2008 / 2015, управление на околната среда съгласно ISO 14001:2004 и управление на ЗБУТ съгласно OH SAS 18001:2007.
- Сертифициране като мениджър на системи за управление съгласно ISO 9001:2008 / 2015, ISO 14001:2004 и OH SAS 18001:2007, както и за вътрешен одитор на тези системи за управление ще се счита за сериозно предимство;
- Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Владеенето на немски или чешки език ще се смята за предимство;
- Висока ангажираност, внимание към детайлите, мотивация за работа, комуникативни умения и умения за работа в екип;
- Шофьорска книжка категория „В”;
- Готовност за често пътуване в страната;
- Организираност и гъвкавост при изпълняване на поставени задачи, възможност да работи без външен надзор;
- Висока компютърна грамотност (MS Word, Excel, PowerPoint, Internet-базирани приложения, базова графична обработка).

Основни отговорности и задължения:
- Поддържа, прилага и контролира изискванията към Системата за управление на качеството и стандартите на марката SKODA;
- Поддържа, прилага и контролира изискванията към Системите за управление на околната среда и ЗБУТ;
- Планира, координира и участва в провеждането на вътрешни одити на интегрираната система за управление, изготвя докладите проведените вътрешни одити и от „Прегледи на ръководството“ за трите системи за управление, извършва проверка за ефективност на мерките за подобрение;
- Подготвя дружеството и го представлява при провеждането на одити от производителя и от независимите сертифициращи компании;
- Планира и извършва вътрешни обучения, свързани с Интегрираната система за управление.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Хан Кубрат, 27, София 1220, София

Дата:

15.04.2016

Организация:

ЕУРАТЕК АУТО ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕУРАТЕК АУТО ООД може да получите ТУК