Консултант недвижими имоти - отдел Продажби

Във връзка необходимостта от разширяване на нашия екип, обявяваме свободни позиции за длъжността Консултант недвижими имоти – отдел „Продажби“.
Подходящи кандидати са:
- Консултанти с опит в продажбата на апартаменти в централната част и кварталите на град Варна;
- Консултанти с опит в продажбата на парцели, подходящи за жилищно строителство, в това число градски парцели и парцели за строителство на вилни селища.
- Консултанти с опит в продажбата на индустриални имоти – парцели за промишлено строителство, складови бази, бизнес проекти.
Владеенето на чужд език и притежаването на шофьорска книжка ще се считат за предимство.
Високо ценени са качествата проактивност, отговорност, лоялност, самодисциплина, желание за професионално развитие и работа в екип.

Отговорности в работата:
- Активно търсене на оферти и поддържане на постоянен контакт с клиенти, във връзка с продажби на жилищни, бизнес имоти и парцели;
- Управление на личен портфейл от оферти и организиране на цялостния процес по продажба;
- Анализ на пазара на имоти в град Варна и обработка на текущата информация;
- Ежедневно използване в работата на съвременни и резултатни практики за маркетиране на офертите, търсене на нови и работа със съществуващи клиенти.

Ако бъдете избрани да се присъедините към нашия екип, Вие получавате:
- работа в отлична офис – среда, в центъра на град Варна;
- „летящ старт“ – включване в дежурство;
- богата база данни от клиенти;
- служебен автомобил ;
- служебен мобилен апарат;
- възможност за кариерно развитие;
- възможност за неограничени доходи, обвързани с постигнатите резултати.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Ваша автобиография, придружена със снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Гарантираме конфиденциалност на предоставената ни информация.

Ние, агенция „Джордан” присъстваме на пазара на недвижими имоти от 1998 година и сме една от първите агенции за недвижими имоти в Варна. Днес работим, както с имоти във Варна и областта, така и на мрежови принцип с партньори в страната и Европа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

20.04.2016

Организация:

ДЖОРДАН ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДЖОРДАН ООД може да получите ТУК