Хигиенистка

Вила ”Максим” е уютна арт вила за гости в с. Синеморец до самата вода. Търсим енергичен и положителен човек за летния сезон със следните отговорности:
1. поддръжка чистотата в 8 стаи за гости и 3 стаи за домакини - при необходимост (т.е. смяна на гостите)
2. поддръжка чистотата в общите помещения: хол, вътрешна и външна кухня, стълбище, общи санитарни възли и двор - ежедневно

Задълженията включват следните неексклузивни задачи:
- миене на подови настилки (теракот, мрамор и плочи)
- поддръжка на санитарни възли
- подмяна на спално бельо и покривки
- бърсане на прах
- почистване на кухненско помещение и миене съдовете на домакините
- изхвърляне на отпадъци
- боравене с пералня, простиране и гладене (като по-голямата част ще се извършва от специализирана фирма)
- почистване на прозорци

Основните изисквания към кандидатите са:
- отговорност, добросъвестност и експедитивност
- внимание към детайла
- опит на такава или подобна позиция

Ние предлагаме:
- месечно възнаграждение от 400 лв.
- осигурен престой за целия период в квартира на 200 м. от вилата
- не фиксирано работно време, ами на свършена работа, съобразено с натовареността и дневните задължения. При съвестно и експедитивно изпълнение на задълженията в някои дни работното време може да е и 2 часа, като всичко зависи от самия човек.
- приятна и спокойна атмосфера и добро отношение

С възможност за поемане на длъжността от 01.06.2016 до 31.09.2016г. и повторно поемане всеки следващ сезон.

За повече информация +359 878 896 448

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 400 до 400 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. с. Синеморец, Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, ул. Искър 4

Дата:

09.06.2016

Организация:

SOHO