Търговски представител

Нашият клиент е сред най-бързо развиващите се компании на пазара на куриерски услуги в България. Във връзка с успешното разширяване на дейността на фирмата, търсим служител за позицията „Търговски представител“ за град София.

Основни отговорности:
- Продава услугите на Компанията;
- Осъществява и поддържа комуникация с настоящи и бъдещи клиенти;
- Следи за качеството на обслужване на клиентите;
- Познава и следи развитието на куриерския бизнес и бизнеса на клиентите.
- Изготвя и изпраща оферти на потенциални и/или настоящи клиенти;
- Събира информация за потенциални клиенти и създава база данни;
- Провежда срещи и преговаря с клиенти;
- Приема, обработва и предлага решения по постъпили рекламации;
- Подготвя и изпраща договори;
- Периодично контактува с клиенти във връзка с проучване на удовлетвореността им;
- Периодично изготвя и изпраща към прекия си ръководител справка за дейността си.

Какво предлагаме:
- Динамична и мотивираща работа в екип от млади професионалисти;
- Обучение и възможности за развитие;
- Атрактивно възнаграждение + бонусна схема при постигане на поставените цели.

Профил на длъжността:
- Опит на подобна позиция минимум 6 месеца;
- Завършено Средно образование, Висше образование е предимство;
- Шофьорска книжка категория B;
- Компютърни умения – MS Office, Интернет;
- Владеене на Английски език е предимство;
- Умения: умения за продажби и водене на преговори; комуникационни умения; презентационни умения; организираност; инициативност.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенция по Заетостта N 1784/ 30.09.2014г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

София, ул. Абагар 22, София Сити Лоджистик Парк, административна сграда, ет. 2, стая 204

Дата:

22.06.2016

Организация:

Стар Перформайнинг ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Стар Перформайнинг ЕООД може да получите ТУК