Бизнес консултант с европейски езици- София

Описание

Основни задължения на позицията:
Комуникация, координация с клиенти по телефон, чат и/или имейл;;
Разрешаване на проблемни казуси и въпроси на клиентите;
Анализ и разработка на различни проекти на компанията.

Водещи изисквания:
Отлично владеене на един от следните езици: Немски, Италиански, Френски, Полски, Холандски, Румънски и Чешки;
Работно ниво на английски език;
Добра компютърна грамотност;
Отлични комуникативни умения.

Клиентите ни предлагат:
Мотивиращо високо заплащане + достижими бонуси;
Богат социален пакет - карта за спорт, безплатни напитки и храна в офиса, ваучери за храна, възможност за работа от вкъщи, релакс зона, тиймбилдинги и други;
Възможност за кариерно развитие във всички насоки на компаниите;
Различни международни обучения и сертификати за служителите;
Приветлива и модерна офис среда с комуникативна локация.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 3000 лева на месец

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.03.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК