Социален асистент/домашен помощник за Германия

Фирма Aсистент 24 предлага работни места като домашни помощници и социални асистенти на възрастни хора в Германия.

Изисквания за заемане на длъжността :
- Минимум средно разговорно ниво на владеене на Немски език
- Търпение, адаптивност и желание за работа с възрастни хора
- Опит в обгрижването на възрастни хора се счита за предимство
- Опит като медицинска сестра се счита за предимство

Вашите задължения:
- Полагане на грижи за възрастен, ако е необходимо помощ при хранене, поддържане на лична хигиена
- Поддържане на хигиена в жилището, приготвяне на храна, пазаруване, пране, гладене и др.
- Компания в свободното време, придружаване при разходка

Ние предлагаме:
- Безсрочен трудов договор
- Атрактивно месечно нетно заплащане от 1830 до 2500 лв
- Социално и пенсионно осигуряване върху 1830 лв. заплата
- Платен годишен отпуск
- Безплатно настаняване, пътни и храна
- Легален престой в Германия с формуляр А1
- Допълнителна застраховка помощ при пътуване

При интерес от Ваша страна изпратете актуална автобиография с актуална снимка на candidat@asistent24.bg или позвънете на 02 444 64 45, 0896 500 280, 0897 500 260 или 0887 151 519

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

ж.к. Красно Село, бл.27 А

Дата:

17.12.2018

Организация:

Асистент-24 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Асистент-24 ЕООД може да получите ТУК